Irodák

Magyarkanizsa

Cím: Fő utca 2.
Telefon: 024/223-544

E-mail: magyarkanizsa@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Magyarkanizsa, Törökkanizsa

Nagybecskerek

Cím: I. Aleksandar Karadorde király utca 28/8.
Telefon: 023/604-134

E-mail: nagybecskerek@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Nagybecskerek, Magyarcsernye, Begaszentgyörgy, Nagykikinda, Szécsány, Ópáva, Antalfalva, Alibunár, Zichyfalva, Versec, Fehértemplom, Kevevára, Pancsova

Óbecse

Cím: Zöldfás utca 21.
Telefon: 021/3842-678

E-mail: obecse@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Óbecse, Törökbecse

Szabadka

Cím: Ptujska 1.
Telefon: 024/551-433

E-mail: szabadka@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Szabadka
 

Temerin

Cím: Kossuth Lajos utca 11.
Telefon: 021/38-42-677

E-mail: temerin@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Temerin, Belcsény, Bácspetrőc, Zsablya, Sid, Ürög, Ruma, Ópazova, Ingyija, Pecsince, Szávaszentdemeter, Újvidék, Titel, Szenttamás

Topolya

Cím: Tito marsall utca 35.
Telefon: 024/223-555

E-mail: topolya@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Topolya, Kishegyes, Kúla és Verbász

Zenta

Cím: Fő tér 8.
Telefon: 024/223-997

E-mail: zenta@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Zenta, Csóka, Ada

Zombor

Cím: Batinai utca 19.
Telefon: 025/44-44-77

E-mail: zombor@prosperitati.rs

Ügyfélfogadás: hétfő-péntek 9–15 óra között

Hozzá tartozó önkormányzatok: Zombor, Apatin, Hódság, Bács, Palánka